Członkowie SKB  

   

Galerie zdjęć  

   
Walne Zgromadzenia SKB
Walne Zgromadzenia SKB
   
Ważna Informacja !!!

Z uwagi na zagrożenie wynikające z dynamicznego rozprzestrzeniania się koronawirusa na terenie Polski do odwołania biuro SKB będzie pracować zdalnie.

Biuro na ul. Nowogrodzkiej 31 lok. 327 będzie zamknięte.

Kierownik biura – Pani Beata Wilczyńska będzie do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu komórkowego 501-539-832 w godz.: 9:00-13:00. W dniach 29.06-12.07.2020 r. Pani Beata Wilczyska przebywa na urlopie.

Zapraszamy również do korespondencji drogą e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W pilnych sprawach poza godzinami wymienionymi powyżej oraz w trakcie urlopu Pani Beaty Wilczyskiej prosimy o kontakt z Tomaszem Pytkowskim – tel. 501-031-286 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

Kosztorys inwestorski i przedmiar robót w zamówieniach publicznych. Weryfikacja formalna - termin przesunięty

Szanowni Państwo !!!

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników szkolenia w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terenie Polski, szkolenie zostaje przełożone na nowy termin, tj. 18 czerwca 2020 roku.

Mamy nadzieję spotkać się z Państwem podczas nowego terminu - bez dalszych, niezależnych od nas przeszkód. O kolejnych ustaleniach będziemy informować w komunikatach oraz drogą e-mail.


Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych zaprasza na jednodniowe szkolenie, którego przedmiotem będą zasady opracowania i weryfikacji formalnej kosztorysu inwestorskiego oraz przedmiaru robót w zamówieniach publicznych.

Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są bardzo sformalizowane i łatwo jest popełnić liczne błędy formalne przy przygotowaniu dokumentacji postępowania oraz przy szacowaniu wartości zamówienia. Opracowanie tych dokumentów jest zazwyczaj zlecane firmom zewnętrznym, jednak to Zamawiający ponosi odpowiedzialność za ich prawidłowe opracowanie.

Szkolenie skierowane jest do:
- osób opracowujących kosztorys inwestorski i przedmiar robót,
- pracowników Zamawiającego odpowiedzialnych za odbiór kosztorysu inwestorskiego i przedmiaru robót od osób/firm je opracowujących,
- osób weryfikujących kosztorysy inwestorskie i przedmiary robót,
- członków komisji przetargowych odpowiedzialnych za dokumentację postępowania.

Terminy szkoleń:
- 18.06.2020 r. Warszawa (termin przesunięty)

Uwaga!!!
Decyzją Zarządu SKB szkolenie zostało wpisane na listę szkoleń dla Rzeczoznawców SKB (pkt. 2 ppkt. 3 uchwały Zarządu SKB nr 17/2015)


pdfInformacja o szkoleniu
pdfFormularz zgłoszenia na szkolenie


   
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
wacetob-m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
sekocenbus SKB m
Oferta specjalna członka wspierającego Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych
orgbud skb m
   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych