Galerie zdjęć  

   
I Letnie Warsztaty dla Kosztorysantów
I Letnie Warsztaty dla Kosztorysantów
   

Członkowie SKB  

   

Konferencja SKB "Dokumenty kosztowe w procesie inwestycyjnym”

Zapraszamy na Konferencję SKB w 2016 r.
Konferencja SKB "Dokumenty kosztowe w procesie inwestycyjnym” odbędzie się w dniach 17-18 marca 2016 r. w Warszawie przy Al. Krakowskiej 218 w hotelu LORD.

21 Konferencja naukowo-techniczna w Ciechocinku

promocja21 Konferencja naukowo-techniczna w Ciechocinku
która odbędzie się w Ciechocinku w terminie 7-9 października 2015.

Tematem Konferencji jest: „Rola kosztorysu w zamówieniach publicznych na etapie wyboru oferty i realizacji inwestycji - teoria i praktyka”.

pdfKarta uczestnictwa>>

XXI Konferencja naukowo-techniczna - Ciechocinek 2015

promocjaOśrodek Wdrożeń Ekonomiczno Organizacyjnych Budowlanych Promocja Sp. z o.o. - wydawca informacji i biuletynów SEKOCENBUD serdecznie zaprasza do udziału w 21 Konferencji naukowo-technicznej pod tytułem „Rola kosztorysu w zamówieniach publicznych na etapie wyboru oferty i realizacji inwestycji - teoria i praktyka”, która odbędzie się w dniach 7-9 października 2015 roku w Ciechocinku.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tegoroczną tematyką do uczestnictwa w Konferencji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.sekocenbud.pl.
Dla członków SKB którzy opłacili składkę roczną opłata za konferencje jest niższa o 50 zł
pdf„ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA” oraz „INFORMACJE OGÓLNE”

Konferencja SKB w 2015 roku (komunikat nr 2 i 3)

20 LECIE STOWARZYSZENIA KOSZTORYSANTÓW BUDOWLANYCH
19 marca 2015 r. Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych będzie świętowało 20-lecie. Obchody będą poprzedzone Walnym Zgromadzeniem, po którym odbędzie się uroczystość rocznicowa. Na wstępie będzie wygłoszony referat przybliżający historię trafnej decyzji Członków założycieli Stowarzyszenia przez Prezesa Honorowego – Olgierda Sielewicza.
Dzisiaj Stowarzyszenie to organizacja zrzeszająca liczną grupę specjalistów integrującą się w lokalnie działających strukturach. Zasłużonym Członkom Stowarzyszenia będą wręczone, nadawane po raz pierwszy w historii SKB - odznaki II stopnia - SREBNA ODZNAKA HONOROWA, I stopnia - ZŁOTA ODZNAKA HONOROWA oraz TYTUŁ HONOROWEGO CZŁONKA.
Mamy nadzieję, że będzie to miłe spotkanie wielu członków i sympatyków naszej organizacji.
Konferencja SKB w 2015 roku
Tradycyjnie zarząd SKB zaprasza serdecznie na Konferencję SKB w 2015 r.
"Nowe funkcje i cele kosztorysów w obszarze zamówień publicznych"
Termin: 19-20 marca 2015 r. w Warszawie
Tematyka tegorocznej konferencji jest poświęcona głównie zagadnieniom, które dotyczą kosztorysowania w związku z nowelizacją ustawy Prawo zamówień publicznych obowiązującą od 19 października 2014 r.
Wiele z zapisów ustawy będzie musiało znaleźć praktyczne rozwiązania np. badanie wysokości stawki kosztorysowej robocizny. Chcemy także przybliżyć wybrane zmiany narzucone nową Dyrektywą Parlamentu Europejskiego 2014/24/.

pdfKomunikat nr 3>>
pdfKomunikat nr 2>>
pdfZgłoszenie>>

Konferencja SKB w 2015 roku

Zapraszamy na Konferencję SKB w 2015 r.

Komunikat nr Nr 1

Konferencja SKB 2015

Konferencja SKB "Nowe funkcje i cele kosztorysów w obszarze zamówień publicznych" odbędzie się w dniach 19-20 marca 2015 r. w Warszawie
   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych