Galerie zdjęć  

   
Konferencja SKB - marzec 2014
Konferencja SKB - marzec 2014
   

Członkowie SKB  

   

Konferencja SKB w 2015 roku (komunikat nr 2 i 3)

20 LECIE STOWARZYSZENIA KOSZTORYSANTÓW BUDOWLANYCH
19 marca 2015 r. Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych będzie świętowało 20-lecie. Obchody będą poprzedzone Walnym Zgromadzeniem, po którym odbędzie się uroczystość rocznicowa. Na wstępie będzie wygłoszony referat przybliżający historię trafnej decyzji Członków założycieli Stowarzyszenia przez Prezesa Honorowego – Olgierda Sielewicza.
Dzisiaj Stowarzyszenie to organizacja zrzeszająca liczną grupę specjalistów integrującą się w lokalnie działających strukturach. Zasłużonym Członkom Stowarzyszenia będą wręczone, nadawane po raz pierwszy w historii SKB - odznaki II stopnia - SREBNA ODZNAKA HONOROWA, I stopnia - ZŁOTA ODZNAKA HONOROWA oraz TYTUŁ HONOROWEGO CZŁONKA.
Mamy nadzieję, że będzie to miłe spotkanie wielu członków i sympatyków naszej organizacji.
Konferencja SKB w 2015 roku
Tradycyjnie zarząd SKB zaprasza serdecznie na Konferencję SKB w 2015 r.
"Nowe funkcje i cele kosztorysów w obszarze zamówień publicznych"
Termin: 19-20 marca 2015 r. w Warszawie
Tematyka tegorocznej konferencji jest poświęcona głównie zagadnieniom, które dotyczą kosztorysowania w związku z nowelizacją ustawy Prawo zamówień publicznych obowiązującą od 19 października 2014 r.
Wiele z zapisów ustawy będzie musiało znaleźć praktyczne rozwiązania np. badanie wysokości stawki kosztorysowej robocizny. Chcemy także przybliżyć wybrane zmiany narzucone nową Dyrektywą Parlamentu Europejskiego 2014/24/.

pdfKomunikat nr 3>>
pdfKomunikat nr 2>>
pdfZgłoszenie>>

Konferencja SKB w 2015 roku

Zapraszamy na Konferencję SKB w 2015 r.

Komunikat nr Nr 1

Konferencja SKB 2015

Konferencja SKB "Nowe funkcje i cele kosztorysów w obszarze zamówień publicznych" odbędzie się w dniach 19-20 marca 2015 r. w Warszawie

XIX Konferencja Częstochowska - odwołana

Z powodu niewystarczającej liczby chętnych XIX Konferencja Częstochowska
pt. „PODWYKONAWSTWO NA ETAPIE PRZYGOTOWANIA, UDZIELANIA I REALIZACJI
ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA ROBOTY BUDOWLANE – PRZEPISY A PRAKTYKA"
planowana w dniach 6-7 listopada 2014 r. w Częstochowie nie odbędzie się.
Bardzo serdecznie Państwa przepraszamy za wszelkie niedogodności związane
z odwołaniem Konferencji.
Komitet Organizacyjny
Konferencji CZĘSTOCHOWA 2014
Warszawa, 08.10.2014 r.

XIX Konferencja Częstochowska

Z przyjemnością zapraszamy Państwa w imieniu organizatorów do udziału w Konferencji Częstochowskiej, która jest zaplanowana w dniach 6 i 7 listopada 2014 r.

Konferencja będzie poświęcona podwykonawstwu, w szczególności będą prezentowane praktyczne aspekty stosowania i oddziaływania uchwalonych przepisów dla zamawiających i wykonawców, a dyskusje i wymiana dotychczasowych doświadczeń między uczestnikami procesu inwestycji czyli zamawiającymi, wykonawcami i podwykonawcami jak również podwykonawcami świadczącymi dostawy i usługi to doskonała pomoc w codziennej pracy i podejmowaniu czasem bardzo trudnych decyzji.

Kosztorysanci - to często podwykonawcy biur projektów - miło nam poinformować o ofercie specjalnej dla członków Stowarzyszenia (600,00zł netto plus 23% VAT)- wystarczy mieć opłacone składki i zgłosić swój udział.

„PODWYKONAWSTWO NA ETAPIE PRZYGOTOWANIA, UDZIELANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA ROBOTY BUDOWLANE – PRZEPISY A PRAKTYKA"

Częstochowa 6-7 listopada 2014 r.

Komunikat nr 1>>pdf

Zgłoszenie>>pdf

Komunikat nr 2 (z dnia 19 lipca 2014 roku)>>pdf

XX Konferencja naukowo-techniczna - Ciechocinek 2014

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno Organizacyjnych Budowlanych Promocja Sp. z o.o. - wydawca informacji i biuletynów SEKOCENBUD serdecznie zaprasza do udziału w jubileuszowej XX Konferencji naukowo-technicznej pod tytułem „Prawidłowa wycena robót budowlanych w zamówieniach publicznych - problemy, przykłady, narzędzia wspomagające", która odbędzie się w dniach 8-10 października 2014 roku w Ciechocinku. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych tegoroczną tematyką do uczestnictwa w Konferencji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.sekocenbud.pl.
Dla członków SKB którzy opłacili składkę roczną opłata za konferencję jest niższa o 50 zł

dyplom-minfo i rejestracja>>pdf

program>>pdf

tematy>>pdf

dyplom dla SKB>>pdf

   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych