Członkowie SKB  

   

Zdjęcia  

   
XVI Konferencja Częstochowska
XVI Konferencja Częstochowska
   

Konferencja SKB w 2015 roku

Zapraszamy na Konferencję SKB w 2015 r.

Komunikat nr Nr 1

Konferencja SKB 2015

Konferencja SKB "Nowe funkcje i cele kosztorysów w obszarze zamówień publicznych" odbędzie się w dniach 19-20 marca 2015 r. w Warszawie

XIX Konferencja Częstochowska - odwołana

Z powodu niewystarczającej liczby chętnych XIX Konferencja Częstochowska
pt. „PODWYKONAWSTWO NA ETAPIE PRZYGOTOWANIA, UDZIELANIA I REALIZACJI
ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA ROBOTY BUDOWLANE – PRZEPISY A PRAKTYKA"
planowana w dniach 6-7 listopada 2014 r. w Częstochowie nie odbędzie się.
Bardzo serdecznie Państwa przepraszamy za wszelkie niedogodności związane
z odwołaniem Konferencji.
Komitet Organizacyjny
Konferencji CZĘSTOCHOWA 2014
Warszawa, 08.10.2014 r.

XIX Konferencja Częstochowska

Z przyjemnością zapraszamy Państwa w imieniu organizatorów do udziału w Konferencji Częstochowskiej, która jest zaplanowana w dniach 6 i 7 listopada 2014 r.

Konferencja będzie poświęcona podwykonawstwu, w szczególności będą prezentowane praktyczne aspekty stosowania i oddziaływania uchwalonych przepisów dla zamawiających i wykonawców, a dyskusje i wymiana dotychczasowych doświadczeń między uczestnikami procesu inwestycji czyli zamawiającymi, wykonawcami i podwykonawcami jak również podwykonawcami świadczącymi dostawy i usługi to doskonała pomoc w codziennej pracy i podejmowaniu czasem bardzo trudnych decyzji.

Kosztorysanci - to często podwykonawcy biur projektów - miło nam poinformować o ofercie specjalnej dla członków Stowarzyszenia (600,00zł netto plus 23% VAT)- wystarczy mieć opłacone składki i zgłosić swój udział.

„PODWYKONAWSTWO NA ETAPIE PRZYGOTOWANIA, UDZIELANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH NA ROBOTY BUDOWLANE – PRZEPISY A PRAKTYKA"

Częstochowa 6-7 listopada 2014 r.

Komunikat nr 1>>pdf

Zgłoszenie>>pdf

Komunikat nr 2 (z dnia 19 lipca 2014 roku)>>pdf

XX Konferencja naukowo-techniczna - Ciechocinek 2014

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno Organizacyjnych Budowlanych Promocja Sp. z o.o. - wydawca informacji i biuletynów SEKOCENBUD serdecznie zaprasza do udziału w jubileuszowej XX Konferencji naukowo-technicznej pod tytułem „Prawidłowa wycena robót budowlanych w zamówieniach publicznych - problemy, przykłady, narzędzia wspomagające", która odbędzie się w dniach 8-10 października 2014 roku w Ciechocinku. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych tegoroczną tematyką do uczestnictwa w Konferencji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.sekocenbud.pl.
Dla członków SKB którzy opłacili składkę roczną opłata za konferencję jest niższa o 50 zł

dyplom-minfo i rejestracja>>pdf

program>>pdf

tematy>>pdf

dyplom dla SKB>>pdf

Sprawozdanie z konferencji "Kosztorysowanie robót budowlanych w Polsce i na świecie"

W dniach 20 i 21 marca 2014 r. w Warszawie zarząd Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych zorganizował Konferencję
„KOSZTORYSOWANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE".
Od 2001 r. upłynęło kilkanaście lat odkąd wygasła ostatnia regulacja dotycząca metod kosztorysowania robót budowlanych poza zamówieniami publicznymi. Ostatnie lata pokazały, że szacowanie wartości oraz kalkulacje cen robót budowlanych mają istotne znaczenie dla przebiegu procesu inwestycyjnego, a w konsekwencji także wpływają na kondycję firm budowlanych. Stąd pomysł na tematykę konferencji wydawał się ciekawy i aktualny - popatrzmy jak wygląda kosztorysowanie w innych krajach.
Patronaty medialne objęły: Builder, Buduj z Głową oraz Budownictwo i Prawo. Członkowie wspierający Stowarzyszenia również się zaangażowali, poprzez publikacje o konferencji (WACETOB i ORGBUD-SERWIS), materiały (DATACOMP) lub wystąpienia podczas konferencji ORGBUD-SERWIS i PROMOCJA. Należy podkreślić, że licznie uczestniczyli w konferencji nie tylko członkowie stowarzyszenia, ale także przedstawiciele producentów oprogramowania wspomagającego kosztorysowanie i wydawnictw cenowych, a także studenci uczelni warszawskich.

Czytaj więcej...

   
© Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych